Gabinet Masażu
i Terapii Naturalnych

Czynne 7 dni w
tygodniu

Oto kilka pytań, które zadają klienci :

 

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?

    Na zabieg nic nie trzeba ze sobą przynosić. W gabinecie są przygotowane czyste ręczniki, jednorazowa bielizna oraz przybory do demakijażu.

 

KTO NIE POWINIEN KORZYSTAĆ Z MASAŻU?

    Trzeba pamiętać, że nie wszyscy mogą korzystać z masażu. Istnieje szereg przeciwwskazań takich jak: nowotwory, zmiany skórne (rozsiane lub ropne), żylaki, stany zapalne, wysoka temperatura, zaawansowana miażdżyca oraz wysokie nadciśnienie. Natomiast kobiety ciężarne, podczas menstruacji oraz osoby z lekkim nadciśnieniem nie powinny korzystać ze wszystkich technik wykorzystywanych w masażu, dlatego tak ważne jest poinformowanie masażysty o wszystkich schorzeniach i dolegliwościach.

 

JAKI MASAŻ WYBRAĆ?

    Najważniejsze jest określić cel masażu. Masaż leczniczy jest przeznaczony przede wszystkim dla osób które cierpią z powodu bólu pleców. Jeśli chcemy się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy proponuję masaż klasyczny bądź masaż relaksacyjny. Jeśli dodatkowo lubimy bardziej wyszukane formy masażu proponuję rozważyć masaż gorącymi kamieniami lub masaż stemplami. Dla osób które chcą korzystać z masażu po wysiłku aby zapobiec zakwaszeniu polecam masaż sportowy. Masaż modelujący sylwetkę jest najlepszy dla osób które pragną wspomóc proces odchudzania, natomiast aby pozbyć się cellulitu proponuje masaż bańkami chińskimi.

 

JAK CZĘSTO KORZYSTAĆ Z MASAŻY?

    To jak często powinniśmy korzystać z masażu zależy od indywidualnych potrzeb oraz od celu który chcemy osiągnąć. Jeżeli mamy stresujący, a przede wszystkim siedzący tryb życia, zaleca się korzystanie z masaży raz w tygodniu. Jeżeli intensywnie ćwiczymy na siłowni lub wyczynowo uprawiamy sport, zaleca się korzystanie z masażu również raz w tygodniu, bezpośrednio po wysiłku. Natomiast jeśli chcemy pozbyć się cellulitu powinniśmy przyjść na serię co najmniej dziesięciu zabiegów, najlepiej co drugi dzień. Po takiej serii efekty powinny być zauważalne. 

MANDRAGORA
Zelwerowicza 18a
53-676 Wroclaw / Poland
+48 600 260 535
kontakt@mandragora.wroclaw.pl
All Rights Reserved by MANDRAGORA